TargetMol jest globalnym dostawcą produktów niezbędnych w szeroko pojętym skriningu leków. Specjalizuje się w produkcji chemicznych i biologicznych komponentów mających zastosowanie w badaniach naukowych oraz świadczy usługi na rzecz naukowców na całym świecie. 

Świetne produkty, doskonale zorganizowany globalny system dostaw, rygorystyczne procedury zamówień i szybki przepływ informacji na temat nowych produktów to główne atuty firmy. Pozwalają one zminimalizować koszty oraz zaoszczędzić sporo cennego czasu klientów skupionych na badaniach sygnalizacji komórkowej, testowaniu nowych leków czy prowadzących badania przesiewowe. Firma oferuje produkty oraz świadczy usługi w zakresie:
  • Skrining leków (projektowanie i wirtualny skrining, walidacja, modelowanie, skrining wysokowydajny- HTS, optymalizacja struktury)
  • Badania farmakologiczne (testowanie substancji in vivo i in vitro celem poszukiwania nowych zastosować znanych leków)
  • Ścieżki sygnałowe (komórki macierzyste, kinazy tyrozynowe, epigenetyka, MAPK, GPCR)
  • Badania nad komórką (indukcja komórek pluripotencjalnych, transdukcja sygnału, stan zapalny, onkologia)
Inhibitory 

Oferta firmy jest bardzo bogata i ciągle rośnie, znajduje się w niej ponad 3000 inhibitorów, a miesięcznie przybywa 50 ̴100 nowych.

Biblioteki związków chemicznych 

Firma TargetMol oferuje szeroki wybór bibliotek związków chemicznych, uporządkowanych w ponad 32 kategoriach. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku wysokowydajnego skriningu. Każdą bibliotekę można w łatwy sposób dostosować do swoich potrzeb.
 
Więcej informacji znajdziecie Państwo na www.targetmol.com