CANDOR to międzynarodowe przedsiębiorstwo z główną siedzibą w Niemczech, które powstało w 2004 roku. Od samego początku swojego istnienia firma zajmuje się opracowywaniem, produkcją i sprzedażą innowacyjnych produktów dla potrzeb badań wykorzystujących techniki immunologiczne. 

W ofercie firmy jest ponad 50 różnych buforów, które dedykowane są do Immunohistochemii, ELISA, Protein Array, Western Blot oraz Immuno-PCR

Są wśród nich wysokiej jakości bufory standardowe takie jak:

  • Washing Buffer,
  • Sample Buffer,
  • bardzo specjalistyczne blokery,
  • stabilizatory i bufory optymalizujące.


Sztandarowym produktem firmy jest ReadyTector®- innowacyjny bufor do Western Blot umożliwiający przygotowanie błony do detekcji w ciągu 1 godziny (jeden bufor służy do blokowania oraz inkubacji z przeciwciałami I-rzędowymi i jednocześnie zawiera już przeciwciała II-rzędowe). 

Poza gotowymi produktami, CANDOR oferuje produkcję specyficznych buforów na życzenie klienta (w ilości do 1l do 2000 l). Ponadto firma chętnie dzieli się swoim dużym doświadczeniem i proponuje usługi i wsparcie merytoryczne podczas opracowywania nowych testów i zestawów immunologicznych (w tym również diagnostycznych) oraz konsultacje podczas badań farmaceutycznych. 

Więcej informacji znajdziecie Państwo na www.candor-bioscience.de