Firma Agarose Bead Technologies (ABT) skupia się nad badaniami i rozwojem odczynników biotechnologicznych – pochodnych agarozy. Firma oferuje szeroki zakres złóż agarozowych do chromatografii powinowactwa oraz chromatografii rozmiarów wykluczających, wykorzystywanych w enzymologii i biochemii. W ofercie firmy znajduje się również wysokiej jakości agaroza w proszku przeznaczona do elektroforezy. 

Firma Agarose Bead Technologies, aby wytwarzać złoża agarozowe najwyższej jakości, selekcjonuje najlepszą agarozę, zgodnie z wymogami restrykcyjnego Programu Jakościowego. Lista oferowanych przez firmę produktów powiększa się z roku na rok. Wiele lat doświadczenia w branży i dobra współpraca z dystrybutorami zaowocowały sprzedażą produktów ABT na całym świecie – firma posiada oddziały w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii. 

Aby sprostać rosnącym wymaganiom swoich klientów, firma corocznie wprowadza na rynek nowe produkty, między innymi takie jak złoża dostosowane do wysokociśnieniowego przepływu o dużym natężeniu – Rapid Run TM beads. Dzięki pogłębianiu wiedzy o wymaganiach i potrzebach swoich klientów, ABT ciągle tworzy nowe linie produktowe, wymierzone w zaspokojenie ich indywidualnych potrzeb. 

Misją ABT jest wytwarzanie wysoko wyspecjalizowanych produktów najwyższej jakości, zajęcie i utrzymanie pozycji wiodącej na świecie specjalistycznej firmy w dynamicznie rozwijającej się branży chromatograficznej. 

Grupy produktów w ofercie firmy ABT:

Odczynniki do chromatografii powinowactwa:

  • 1. His-Tag Purification
  • 2. Antibody Purification
  • 3. GST Purification
  • 4. Biotinylated Biomolecules Purification

Odczynniki do chromatografii wykluczenia

  • Affinity Coupling
  • Odczynniki do elektroforezy – 4 rodzaje agarozy
  • Akcesoria

Więcej informacji znajdziecie Państwo na www.abtbeads.es