„(…) Wszystko, co możemy sobie wyobrazić, jest realne (…)”

Pablo Picasso

 

SYMBIOS – ŻYCIE, ŻYCZLIWOŚĆ, ZAUFANIE


ŻYCIE. Firma powstała w 1995 roku. Oferujemy produkty dla biologii molekularnej XXI wieku w obszarach badawczych takich jak genomika, proteomika, biologia komórki i wielu innych. Naszymi partnerami są światowe firmy i marki biotechnologiczne. Współpraca z nimi pozwala na zaoferowanie naszym klientom kompleksowych rozwiązań badawczych i najnowocześniejszych technologii. Naszym specjalistom przyświeca maksyma, że największą nagrodą jaką życie oferuje, jest możliwość wytężonej pracy nad czymś, co jest tego warte.


ŻYCZLIWOŚĆ. Naszym celem jest poszukiwanie i dostarczanie optymalnych rozwiązań naszym klientom. Traktujemy Państwa potrzeby z największą odpowiedzialnością i zrozumieniem, dążąc do spełnienia wszystkich, stawianych nam przez Państwa wymogów.

Nasz zespół tworzą wysoko wykwalifikowani absolwenci szkół wyższych. Praca zespołu młodych i dynamicznych ludzi, ich wiedza, talent, doświadczenie i kreatywność stają się elementami wsparcia sukcesu naszych klientów.

ZAUFANIE. Zdobyliśmy zaufanie naszych partnerów i klientów. Są nimi przedstawiciele świata nauki we wszystkich wiodących placówkach naukowo-badawczych i diagnostycznych w Polsce. Pracownicy naszej firmy regularnie uczestniczą we wszelkich międzynarodowych szkoleniach merytorycznych, by podążając za nowościami na rynku biotechnologii, w jeszcze lepszy sposób, dzieląc się zdobytą wiedzą, cały czas poprawiać jakość świadczonych dla Państwa usług.